13 Mayıs 2013

Kuzenime Mutluluklar

Herkese merhaba,
Ankara gezimizle ilgili yapacağım postlar var ama ben onlara ara verip taze taze cumartesi akşamı katıldığım düğünden bahsetmek istedim. Bu düğünün yeri birazcık farklı benim için. Bu düğün bizim ailemiz için yeni bir başlangıç oldu bence. Bütün kötü günleri geri de bıraktık ve daha güzel günler bizi bekliyor olacak. Dayım ve babamı sağlıkla gülümserken görmek dünyalara bedeldi zaten.Bütün kuzenlerimle birarada olmak da ayrıca keyifliydi. Düğün Trabzonspor Tesislerinde oldu. Herşey kusursuzdu ve çok eğlendik. Şunu da belirtmeden geçemeyeceğim, kimse alınmasın kırılmasın ama hayatımda yediğim en lezzetli düğün pastasıydı:) Sevgili kuzenime ve yeni gelinimize de tekrar mutluluklar diliyorum:) Şimdi gelelim benim düğünde ne giydiğime... Siyah Roman elbisemi, Mango ayakkabılarımla tamamladım. Hayatımda ilk kez bir düğünden ayaklarım ağrımadan ayrıldım diyebilirim. Ayakkabılarım inanılmaz rahattı. Bakalım siz beğenecek misiniz?

Dress / Roman
Shoes / Mango
Bracelet / Stylish Accessories


Arabada kendim çektim, makyajımı gösterebilmek için. Makyajımı kendim yaptım ve düğünümden sonra ilk kez takma kirpik taktım. Ama çok net çıkmamış...


Kardeşimle birlikte instagram fotoğrafımız

Kuzenler ve kardeşim. Diğer kuzenimle fotoğraf çekilmemişiz :( Harika bir elbise giymişt ve çok güzeldi. Görmenizi isterdim...Sister's Dress / Forewer New2 yorum:

  1. çok hoş olmuşsunuz ikiniz de :)
    http://www.sinemspinkdiary.com/

    YanıtlaSil
  2. öncelikle beni de lanse ettiğin için teşekkürler sevgili ablacım (: güzel bir gündü bayanlar şıktı daha ne olsun...

    YanıtlaSil

Güzel yorumlarınız için teşekkürler :)