29 Ekim 2013

Zorlu Mücadele

Herkese Merhaba,
Evet bu postun başlığını Zorlu Mücadele koydum çünkü fotoğraflar yeni açılan Zorlu AVM' de çekildi. Çok kısa sürede ve cep telefonuyla. Gelelim işin mücadele kısmına. Malesef ben Zorlu' yu hiç beğenmedim. Katlar karışık, restoran bölümü kasvetli. Açıkcası pek keyif alamadım orada dolaşırken. Evime yakın olduğundan belki yalnızca H&M için gidebilirim.
Kombinim çok sade, 10 dakikada hazırlan ve çık durumu :) Yani blog için hazırlanma hali sözkonusu değil :) İspanyol paça kotumu, bootie ve açık renk bir kazakla kombinleyip kayınvalidemin yaptığı sade bir takıyla tamamladım.


Trenchcoat /  Stradivarius
Bag / İpekyol
Jumper / Journey
Jean / Koton 

4 yorum:

 1. Ben henüz Zorlu'ya gidemedim. Yolum düşerse uğramak istiyorum, malum bana bayağı uzak :) Kombinin sade ve şık, insan zevkli olunca 10 dakikada da güzel kombinler hazırlayabiliyor :)

  YanıtlaSil
 2. You look great!<
  Follow each other?
  I'm a beginning fashion blogger check out my blog www.shawsy.blogspot.com

  YanıtlaSil
 3. Hello I'am Chris From France!!
  This is not a "spam"
  You Have A Wonderful Blog Which I Consider To Be Registered In International Blog Dictionary. You Will Represent Your Country
  Please Visit The Following Link And Comment Your Blog Name
  Blog Url
  Location Of Your Country Operating In Comment Session Which Will Be Added In Your Country List
  On the right side, in the "green list", you will find all the countries and if you click them, you will find the names of blogs from that Country.
  http://world-directory-sweetmelody.blogspot.com/
  Happy Blogging
  ****************
  You can forward this invitation to your friends

  YanıtlaSil
 4. tatlım ıg de begendım ama burada cok begendım superısn fızıgın oyle guzel kı ne gıysen cukkk denır ya heh ıste oyle oluyor..kocaman sevgıler

  YanıtlaSil

Güzel yorumlarınız için teşekkürler :)